Preturi

Dorim sa anuntam ca preturile se pot modifica in functie de complexitatea si volumul de munca pentru autovehicul. Pentru asta va recomandam o constatare in prealabil.

Preturi mecanica

Schimb uleiGratuit daca se face achizitia de la noi (Se platesc doar consumabilele)
Diagnoza motor30 lei

Preturi reglaj directie

ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoturisme)30 lei80 lei120 lei
ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoutilitare/4×4)30 lei100 lei150 lei

Preturi ITP

ServiciuAutoturism4×4 / autoutilizareDiagnoza motor
ITP149 lei169 leiGRATUIT

Preturi schimb placute frana

ServiciuPlacute franaDiscuri
Manoperade la 50 leide la 50 lei

Preturi vulcanziare

Preturi pentru autoturisme 
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOTURISME
12″-13″14″15″16″17″18″19”20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO34455689
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA45568101112
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)88101012121617
TOTAL PACHET / 1 BUC1517192125283538
TOTAL PACHET / 4 BUC60687684100112140152
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA11111111
VALVA + MONTAJ1214141618212426
CURATAT JANTA (dupa caz)55556678
INDREPTAT JANTA DE TABLA66666666
MONTAT CAMERA33333333
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA33334444
PASTA ETANSARE55555555
SNUR ANVELOPA1515151515151515
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025

Preturi pentru dube/autoutilitare/jeep/runflat
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOUTILITARE-JEEP-DUBE-RUNFLAT
14″15″16″17″18″19″20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO557781011
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA7889101011
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)11121214161820
TOTAL PACHET/1 BUC23252720343842
TOTAL PACHET/4 BUC92100108120136152168
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA1111111
VALVA+ MONTAJ17182021232527
CURATAT JANTA (dupa caz)5555567
MONTAT CAMERA3333333
INDREPTAT JANTA DE TABLA6667789
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA10101012121212
SNUR ANVELOPA151517171717
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025