Dorim sa anuntam ca preturile se pot modifica in functie de complexitatea si volumul de munca pentru autovehicul. Pentru asta va recomandam o constatare in prealabil

Preturi mecanica

Schimb uleiGratuit daca se face achizitia de la noi (Se platesc doar consumabilele)
Diagnoza motor30 lei

[/vc_column_text][vc_column_text]

Preturi reglaj directie

ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoturisme)30 lei80 lei120 lei
ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoutilitare/4×4)30 lei100 lei150 lei

Preturi ITP

ServiciuAutoturism4×4 / autoutilizareDiagnoza motor
ITP149 lei169 leiGRATUIT

Preturi schimb placute frana

ServiciuPlacute franaDiscuri
Manoperade la 50 leide la 50 lei

Preturi vulcanziare

Preturi pentru autoturisme 
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOTURISME
12″-13″14″15″16″17″18″19”20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO3556781011
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA45568101112
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)88101012121617
TOTAL PACHET / 1 BUC1517192125283538
TOTAL PACHET / 4 BUC60728088108116148160
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA11111111
VALVA + MONTAJ1214141618212426
CURATAT JANTA (dupa caz)55556678
INDREPTAT JANTA DE TABLA66666666
MONTAT CAMERA33333333
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA33334444
PASTA ETANSARE55555555
SNUR ANVELOPA1515202020202020
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025

Preturi pentru dube/autoutilitare/jeep/runflat
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOUTILITARE-JEEP-DUBE-RUNFLAT
14″15″16″17″18″19″20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO6789101213
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA7889101011
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)11121214161820
TOTAL PACHET/1 BUC23252720343842
TOTAL PACHET/4 BUC96108112128144160176
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA1111111
VALVA+ MONTAJ17182021232527
CURATAT JANTA (dupa caz)5555567
MONTAT CAMERA3333333
INDREPTAT JANTA DE TABLA6667789
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA10101012121212
SNUR ANVELOPA15151517171717
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025

PROGRAMARE ONLINE