Preturi

Preturi

Preturi servicii

Preturi pentru autoturisme 

DENUMIRE OPERATIUNEAUTOTURISME
12″-13″14″15″16″17″18″19”20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO34455689
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA45568101112
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)88101012121617
TOTAL PACHET / 1 BUC1517192125283538
TOTAL PACHET / 4 BUC60687684100112140152
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA11111111
VALVA + MONTAJ1214141618212426
CURATAT JANTA (dupa caz)55556678
INDREPTAT JANTA DE TABLA66666666
MONTAT CAMERA33333333
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA33334444
PASTA ETANSARE55555555
SNUR ANVELOPA1515151515151515
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025

Preturi pentru dube/autoutilitare/jeep/runflat

DENUMIRE OPERATIUNEAUTOUTILITARE-JEEP-DUBE-RUNFLAT
14″15″16″17″18″19″20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO557781011
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA7889101011
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)11121214161820
TOTAL PACHET/1 BUC23252720343842
TOTAL PACHET/4 BUC92100108120136152168
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA1111111
VALVA+ MONTAJ17182021232527
CURATAT JANTA (dupa caz)5555567
MONTAT CAMERA3333333
INDREPTAT JANTA DE TABLA6667789
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA10101012121212
SNUR ANVELOPA151517171717
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
152025