Dorim sa anuntam ca preturile se pot modifica in functie de complexitatea si volumul de munca pentru autovehicul. Pentru asta va recomandam o constatare in prealabil

Preturi incarcare freon

Incarcare freon150lei in limita a 500g ( ce e aditional se calculeaza separat )

Preturi mecanica

Schimb uleiGratuit daca se face achizitia de la noi (Se platesc doar consumabilele)
Diagnoza motor50 lei

Preturi reglaj directie

ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoturisme)30 lei80 lei120 lei
ServiciuDiagnoza1 axa2 axe
Reglaj directie (autoutilitare/4×4)30 lei100 lei150 lei

Preturi ITP

ServiciuAutoturism4×4 / autoutilizareDiagnoza motor
ITP149 lei179 leiGRATUIT

Preturi schimb placute frana

ServiciuPlacute franaDiscuri
Manoperade la 60 leide la 60 lei

Preturi vulcanziare

Preturi pentru autoturisme 
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOTURISME
12″-13″14″15″16″17″18″19”20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO3567891112
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA55568101112
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)88101012121617
TOTAL PACHET / 1 BUC1619212428313841
TOTAL PACHET / 4 BUC64768492112124152164
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA11111111
VALVA + MONTAJ1214141618212426
CURATAT JANTA (dupa caz)55556678
INDREPTAT JANTA DE TABLA1010101010101010
MONTAT CAMERA55555555
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA55555555
PASTA ETANSARE55555555
SNUR ANVELOPA2020202025252525
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
202530

 

Preturi pentru dube/autoutilitare/jeep/runflat
DENUMIRE OPERATIUNEAUTOUTILITARE-JEEP-DUBE-RUNFLAT
14″15″16″17″18″19″20″
DEMONTARE/ MONTARE ROATA PE AUTO78910111314
DEJANTARE ANVELOPE DE PE JANTA7889101011
ECHILIBRARE ROATA PLUMB (60g)11121214161820
TOTAL PACHET/1 BUC25282923374145
TOTAL PACHET/4 BUC100112116132148164180
VERIFICAT PRESIUNE PNEURI/ROATA1111111
VALVA+ MONTAJ18202123252525
CURATAT JANTA (dupa caz)5557788
MONTAT CAMERA5555555
INDREPTAT JANTA DE TABLA10101010101010
DEMONTAT/ MONTAT ROATA REZERVA7779999
SNUR ANVELOPA20202025252525
PETEC  (dupa dimensiune)micmediumare
202530

PROGRAMARE ONLINE